5 המוזיאונים הטובים במוסקבה

מוסקבה היא יעד תיירותי נחשק עבור תיירים מכל העולם. אנשים מגיעים למוסקבה בכדי לחוות נופים עוצרי נשימה, אך לא רק. במוסקבה תוכלו גם למצוא מוזיאונים עכשוויים (אומנות עכשווית), מוזיאונים היסטוריים ועוד. 5 מוזיאונים במוסקבה שלא מפספסים!

כשאתם מבקרים במוסקבה, מומלץ מאוד לברר אילו מוזיאונים ממוקמים בקרבתכם. במידה ויש צורך בנסיעה ארוכה בכדי להגיע אל אטרקציה מומלצת, בדרך כלל זה יהיה שווה את זה.

מוסקבה מאופיינת בתיירות מכלל קצוות תבל, והמוזיאונים הקיימים בה מושכים מיליוני מבקרים במהלך כל שנה.

אחד המוזיאונים המומלצים בו כדאי לבקר, הוא מוזיאון הנקרא מוזיאון החלל הרוסי. מוזיאון זה מומלץ מאוד אם אתם מטיילים עם ילדים, ותוכלו לחוות שם המון מההיסטוריה המרשימה של תקופת החלל הסובייטית. במוזיאון קיימות תערוכות שונות אשר מתחלפות, כך שאם זהו ביקורכם השני או השלישי במוסקבה, תוכלו לחזור לכאן ולחזות בתערוכות שונות.

באיזה מוזיאון כדאי לבקר במוסקבה?

ישנו מוזיאון המוגדר בגדר חובת ביקור, וזהו מוזיאון פושקין. בכתובת 10 LAVRUSHINSKIY LANE  תמצאו את אחד המוזיאונים המרשימים ביותר ברוסיה. מוזיאון פושקין מתפרס על פני 6 בניינים מלכותיים ומרשימים, עליהם מוצגות יצירות אומנות מרהיבות. מוזיאון זה מוקדש לדמות העבר, אלכסנדר פושקין, משורר רוסי חשוב וידוע.

ARMOURY CHAMBER הוא מוזיאון מומלץ במוסקבה, אך אם אתם לא חובבי היסטוריה ונשקים, יש סיכוי שפחות תמצאו את עצמכם נהנים כאן. מוזיאון זה מוקדש להיסטוריה הרוסית, ובו תמצאו נשקיה המכילה סוגי נשקים עתיקים מאוד, תותחים מסיביים ועוד.

מומלץ מאוד לסייר במוזיאון זה יחד עם מדריך, בכדי להבין את המורשת העתיקה לעומקה. אגב, ישנן גם אפליקציות אשר ניתן להוריד לטלפון הנייד, והן בעצם מבצעות את הפעולה של המדריך. אפליקציות התיירות השונות בעצם מדריכות אתכם בין האתרים ההיסטוריים, וחלקן אפילו מצוידות בהדרכה קולית.

מוסקבה, מוזיאונים וציוד למטיילים

ישנם מוזיאונים רבים ונוספים ששווים את הביקור שלכם, כמו למשל מוזיאון איליה גלזונוב (GLAZUNOV ILYA). תוכלו לזהות את המוזיאון לפי הצבע הייחודי בו הוא נצבע, צבע טורקיז עמוק. המוזיאון הוא בעצם אחוזה מהמאה ה-19 (משופצת), והוא מכיל בתוכו יצירות אומנות רבות.

אם אתם כבר באזור, חובה לבקר בקתדרלה של רוסיה, קתדרלת ישו המושיע. מדובר בקתדרלה המרכזית של רוסיה, כך שממש חובה לבקר בה. גם בקתדרלה זו תוכלו להתרשם מיצירו אומנות רבות, מפסלים, כנסייה יפהפייה ועוד.

בכל טיול, בין אם למוסקבה או לכל מקום אחר, חובה להחזיק אתכם במזוודה מספר כלים, כמו למשל לדרמן (אולר קטן גם אפשרי), פנס יד או פנס ראש, פנס קמפינג ועוד. לא פעם, תכנון מראש עשוי למנוע מצבי ביש שונים.

לאחר שרוכשים כרטיס טיסה למוסקבה כדי לבקר במוזיאונים המרהיבים, נכנסים לאתר SCORPION בכדי להצטייד לטיול.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here