קרדיט https://www.freedome.co.il

אם נמאס לכם ממרוץ החיים ומהדאגות והלחצים של איך לגמור את החודש? אתם חייבים לנסות יורט למגורים. עם יורט למגורים תוכלו לחיות חיים רגועים ונטולי דאגות או לחצים, לשכוח ממשכנתא ענקית וליהנות מנוף קסום ומשגע. בפרידום- בניית יורטים, בקתות מונגוליות ובתים על גלגלים, תמצאו יורטים למגורים בהתאם לצרכים האישיים שלכם במגוון סגנונות, גדלים וסוגים.

מהו יורט למגורים?

יורט למגורים הוא אוהל מונגולי אשר כולל חלל עגול שבו ניתן להכניס את מוצרי הבית שלכם. האוהל בנוי מקורות עץ מחוברות אלה לזאת ומסביב לשלד יש מעטפת תלת שכבתית עם שכבה מבודדת מפני מזג האוויר. הגג של האוהל עשוי כולו מקורות עץ אשר מונחות בשיפוע לגג. היורט כולל חלונות ודלתות ואפשר לגור בו וליהנות מהנוף המדהים שנשקף ממנו.

IMG
קרדיט https://www.freedome.co.il

למה כדאי לכם לגור ביורט למגורים?

המגורים ביורט הם מגורים רגועים ומלאי איכות חיים. אין צורך לחיות בדאגות ובלחצים איך לסגור את החודש, היורט אינו מזהם את הסביבה כמו הבנייה הרגילה, הוא ניתן להרכבה תוך מספר שבועות ואפשר ליהנות מנופים קסומים ומרגיעים. בנוסף לכך, ליהנות מהגנה מפני מזג האוויר הודות לעמידותו ושכבת הבידוד שלו. ליורט דלתות וחלונות והוא מתחבר לתשתיות השונות בקלות ומהירות ממש כמו בבית רגיל. בפרידום- בניית יורטים, בקתות מונגוליות ובתים על גלגלים, מותאמים היורטים למגורים לצרכי הלקוח בהתאמה אישית.

להיות קרוב לטבע בלי לשלם מחיר יקר

אם אתם רוצים להיות הכי קרוב לטבע, להתנתק מחיי היום יום הלחוצים ומלאי הדאגות, תוכלו לרכוש לכם יורט למגורים בהתאם לצרכים האישיים שלכם וליהנות מחיי שקטים נטולי דאגות ולחצים הרחק בטבע, כאשר נוף ירוק וקסום נשקף מבעד לחלונכם. את היום תוכלו להעביר בכיף וברוגע ולשכוח לרגע שאתם חיים חיי שגרה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here