צילום: יח"צ כרסנטי

חופשה טובה היא ללא ספק הזדמנות מבורכת למילוי מצברים ולחידוש אנרגיות אחרי שגרת יומיום מתישה. יש מי שלקח זאת כמה צעדים קדימה לחוויה שונה רווית ערך חברתי ובריאותי. הנופש למרפא הבא שלכם במרחק שעתיים ו-40 דקות טיסה בלבד באחד מיעדי הריזורט הידועים והמובילים בעולם אשר ממוקמים ברומניה, אשר בה קיימים שליש ממעיינות המרפא של אירופה.

יוסף ונגר, בעל תואר ראשון בלימודי הנדסה כימית עם נישה לתחום הרפואי, שירות צבאי ביחידה לבריאות תעסוקתית של חיל הרפואה ובעל תואר שני בהנדסת סביבה בטכניון, בחר לפרוש מקריירה הנדסית לטובת מציאת מזור לבעיותיו הרפואיות של לחץ דם וחסימת עורקים חלקית, שהעיבו על שיגרת יומו. במשך 5 שנים חקר וגילה עשרות אתרי ריזורט ברחבי רומניה, התוודע לסגולות הבריאותיות אשר סייעו להחלמתו ושל תיירים ישראלים רבים שפגש אותם שם ואשר נהנו מהטיולים ולדבריו לא אהבו את השעמום.

בשלב הבא עבר קורס סוכן נסיעות ויועץ טיולים ומדריך מנהל מוסמך של טיולים לחו"ל, בבי"ס לתיירות של אוניברסיטת חיפה והחליט להקים עסק עצמאי אשר מארגן חבילות נופש משולב עם טיפולי מרפא עם ליווי מקצועי ורפואי בהתאמה אישית לכל מטופל. החבילה כוללת טיסות, בתי מלון – ריזורטים בדרגת תיירות גבוהה, ליווי תיירותי מקצועי ישראלי ומקומי, טיולים חווייתיים ומקוריים, הפעלות קבוצתיות מותאמות לתמהיל הקבוצה בשעות הפנאי וכאמור גולת הכותרת- מכוני הטיפולים בתוך המלון.

IMG  WA
צילום יח"צ לימור כרסנטי

לדבריו של יוסף ונגר מדובר בטיפולים שאמורים להיטיב עם קשת רחבה של בעיות בריאותיות כגון: נשימה, לב, כליות, עור, אורתופדיה, עיכול, מצב נפשי ועוד. בין מבחר הטיפולים הרפואיים המהווים אטרקציה תיירותית בפני עצמה מוצע אמבט במים מינרליים ומחוממים, שהייה באווירת גזי מופטא, אינהלציה של אדים, פיזיותרפיה, הידרותרפיה, אלקטרותרפיה ועוד

יוסף ונגר: "אני מציע קונספט ייחודי של חווית טיול ובריאות המאורגן על ידי מ-א' ועד ת', עם תמהיל פעילויות בזמן הפנוי המותאם להרכב הקבוצה. הנופשים נמשכים בין 10 ימים לשבועיים בעיירות מרפא שונות ברומניה וכוללים כל מה שצריך לחוויה אטרקטיבית של בילוי, העשרה, מרגוע וריפוי- הכול במקום אחד, כך שתמיד נעים ולעולם לא משעמם.  התיירים יעידו כי חוזרים לארץ עם מדדי בריאות משופרים וכמובן הרבה שמחה בלב"

נופש למרפא WENTOUR – יוסף ונגר

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here