צילום יחצ

החל מה-1 במרץ חברי מועדון AAdvantage של חברת 'אמריקן איירלינס, ייהנו מתוכנית חדשה ופשוטה יותר של צבירת נקודות. כל מייל טיסה מתורגם לנקודה במסגרת מועדון AAdvantage שכולל דרגות חברות חדשות ונגישות יותר מבעבר יותר הטבות ושדרוגים לטיסות ולשירותים הנלווים ב'אמריקן איירליינס' ובחברות התעופה השותפות
אמריקן איירלינס, חברת התעופה חברת התעופה הגדולה בארה"ב, משיקה את תכנית AAdvantage החדשה. התוכנית נועדה להציע ללקוחות הנאמנים של אמריקן איירליינס הטבות משופרות, אפשרות קלות יותר לשדרוג הטיסה וחווית שירות וטיסה ברמה הגבוהה ביותר.

החידוש של התוכנית היא שיטת צבירת נקודות חדשה וקלה יותר שבה כל מייל טיסה מתורגם לצבירה של נקודה. שיטת הצבירה החדשה ממצבת את AAdvantage כתוכנית הנאמנות הכדאית ביותר מבין כל חברות התעופה.

ההצטרפות לתכנית AAdvantage היא ללא תשלום, והיא כוללת 4 סוגי מעמד:

AAdvantage Gold – צבירה של 30,000 נקודות
AAdvantage Platinum – צבירה של 75,000 נקודות
AAdvantage Platinum Pro – צבירה של 125,000 נקודות
AAdvantage Executive Platinum – צבירה של 250,000 נקודות

כדי להרחיב את חווית הטיסה תאפשר 'אמריקן ארילינס' אופציות שדרוג חינמיות לחברים במעמד AAdvantage Gold ו- AAdvantage Platinum בכל הטיסות לצפון אמריקה ללא מגבלת מרחק.
צבירת הנקודות המועדון תתאפשר גם בחברות התעופה השותפות של 'אמריקן איירלינס' ובהן: OneWorld Aliance, JetBlue ו-GOL.

Aircraft Exterior AA  Livery Left Front Top
צילום יחצ

יאן פולמן – לביא, מנהל מכירות ארצי של אמריקן איירליינס בישראל מציין כי החברה מציעה לנוסעים הישראליים הצטרפות חינם למועדון וצבירת נקודות מהטיסה הראשונה. עוד מציין פולמן כיעוד השנה תשיק החברה קו טיסה ישיר בין תל אביב ודאלס, שיצטרף לטיסות היומיות לניו יורק ומאיימי.

אמריקן איירליינס, חברת התעופה הגדולה בארה"ב, נוסדה בשנת 1926 ומפעילה מידי כיום כ-6,700 טיסות לכ-350 יעדים ב-50 מדינות ברחבי העולם ומחזיקה בצי של מאות מטוסים מתקדמים. החברה מפעילה קו טיסות יומי וישיר מתל אביב לניו יורק ושלוש פעמים בשבוע למיאמי ומשם גם לשורת יעדים בכל רחבי ארה"ב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here