6 טיפים מנצחים למציאת חבילת נופש לאילת

הקיץ הולך ומתקרב ועמו עונת הטיולים והנופש. טיסה לחו"ל היא חוויה אולם לא תמיד באה בחשבון כשיוצאים עם כל המשפחה או שמחפשים משהו קרוב יותר כדי לנפוש ופחות כדי לגלות מקומות חדשים בעולם. במקרים כאלה ואחרים היעד האטרקטיבי ביותר לנופש יהיה העיר אילת. למעשה, רבים מהתיירים באילת הנם ישראלים וחלקם אף נופשים בעיר הדרומית אפילו פעם בשנה באופן קבוע. אותם אנשים יודעים כי הדרך הטובה ביותר לסגור נופש באילת היא באמצעות חבילה הכוללת טיסה ואירוח במלון עם כל מה שכרוך בכך. להלן מספר טיפים מדוע כדאי לכם לרכוש חבילה לאילת ועל מה חשוב לשים דגש כשעושים זאת.

טיפ #1 – מגוון עצום של אטרקציות קרובות

העיר אילת נחשבת לעיר המתויירת ביותר בישראל (אולי ביחד עם תל אביב) ובשל כך היא גם נבנתה לאורך השנים לטובת קבלת התיירים. העיר בנויה לקבלת תיירים כאשר זה מתבטא בכמות האטרקציות במקום, בשני קניונים ענקיים ומרכזיים בעיר, בכמות בתי המלון בעיר ובשל העובדה שיש בעיר שדה תעופה שניתן להגיע אליו בקלות גם משדה דוב וגם מבן גוריון (שדות התעופה האחרים בישראל).

טיפ #2 – טיסה ויתרונותיה

הזמנת חבילות נופש באילת כוללות יתרון מרכזי והוא שאין צורך להיגרר בכמה אוטובוסים או לחלופין ברכב בפרטי, שכן עלויות הדרך והפחת של הרכב יהיו שווים לכם הרבה יותר מעלויות הטיסה. הטיסה אם כן היא יתרון נהדר שכן אתם יכולים להגיע יותר מהר לעיר ואף רעננים יותר וישר להתחיל את הנופש שלכם ולא להגיע עייפים רק כדי להיכנס למיטה ולישון.

טיפ #3 – הזמנת חבילה וחיסכון בעלויות

כאשר מזמינים חבילה הכוללת טיסות ואירוח במלון הרי שלא משנה באיזו חבילה תבחרו היא תהיה זולה יותר מאשר אם הייתם מזמינים טיסה בנפרד ומלון בנפרד, או אם אתם מזמינים מלון ומממנים בנפרד את הנסיעה הפרטית שלכם למקום. בכל מקרה זה ייצא לכם יקר יותר מרכישת חבילה. חברות התעופה והנופש מעוניינות לסגור אתכם דילים הכוללים טיסה ומלון ועל ידי מתן הנחה משמעותית ברכישת חבילה גם הלקוח יכול ליהנות וגם החברה יכולה להרוויח לקוח חדש.

טיפ #4 – עיר ללא מע"מ

אחת הסיבות שכדאי למצוא חבילת נופש באילת היא האפשרות ליהנות מקניות בעיר ללא מע"מ. אנשים רבים נופשים באילת פעם בשנה ומנצלים זאת כדי לקנות מוצרים, בגדים וחפצים שונים ללא מע"מ. שימו לב כי ישנם מוצרים יוצאים מן הכלל שבתי העסק חייבים לחייב אתכם גם על המע"מ, אולם בכל זמן נתון במהלך השנה תוכלו למצוא דילים אטרקטיביים יותר מאזורים אחרים בארץ.

טיפ #5 – קיצור תהליכים וזמן

יתרון נוסף ברכישת חבילת נופש היא הקיצור בזמן. התהליכים שגורמים לנו לדבר עם כמה גורמים כדי להזמין אותם בנפרד יכול לפגוע משמעותית בחשק שלנו לצאת לחופשה, כמו גם לבזבז יותר זמן וכסף כדי לדאוג להכול. בסופו של דבר, אם יש תקלה מסוימת אז צריך לפנות לאותו גורם ספציפי במקום שתהיה חברה אחת שמטפלת לנו בהכול ואם צריך משהו אז פונים אליה.

טיפ #6 – יש אימא ואבא

לבסוף, לא פחות חשוב מכל דבר אחר, יש אימא ואבא. הכוונה היא שיש גוף יציב וחזק העומד מאחורי ההזמנה שלכם כך שאתם לא שמים את הכסף שלהם וקונים חתול בשק. לא תגיעו לבית המלון ותשמעו שאף אחד לא יודע מהי ההזמנה שלכם וגם במקרה הכי גרוע שהייתה תקלה בהזמנתכם – יש לכם למי לפנות עם תמיכה רחבה בכל זמן נתון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here