צילום: יורם אשהיים

מלון המלך דוד ירושלים מציע סוף שבוע מיוחד של מוזיקה מעולה וקולינריה משובחת עם מופע אקוסטי של שלום חנוך ומשה לוי במופע "יציאה" שמארחים את אורית שחף (סולנית להקת היהודים) לצד ארוחת ערב בסגנון חמארה ירושלמית של שף המלון, רועי ענתבי

רשת מלונות דן ממשיכה בקונספט המצליח של סופי שבוע מיוחדים המשלבים מופעי מוסיקה איכותיים וייחודיים לצד קולינריה משובחת וארוחות מפתיעות ומציעה את THE KING DAVID EXPERIENCE.

מלון "המלך דוד" ירושלים מציע סוף שבוע מיוחד של מוזיקה מעולה וקולינריה משובחת עם מופע אקוסטי של שלום חנוך ומשה לוי במופע "יציאה" שמארחים את אורית שחף (סולנית להקת היהודים) לצד ארוחת ערב בסגנון חמארה ירושלמית של שף המלון, רועי ענתבי.

בסוף השבוע המיוחד שיתקיים בין התאריכים:13-15/1/22, אורחי המלון ייהנו בחמישי מקוקטייל קבלת פנים והופעת ג'אז בלובי המיתולוגי של המלון ולאחר מכן מארוחת ערב חגיגית של השף רועי ענתבי בסגנון חמארה ירושלמית.

בשישי בצהריים (עד לכניסת שבת) יתקיים מופע אקוסטי ייחודי של שלום חנוך ומשה לוי במופע "יציאה" שמארחים את אורית שחף, סולנית להקת היהודים.

בשבת בבוקר אורחי המלון ייהנו מסיור מודרך בסמטאות ירושלים של הארכיאולוג המקראי ד"ר חיים כהן.

מחיר החבילה לחברי מועדון e-dan: עלות החבילה לזוג לשני לילות על בסיס חצי פנסיון – 4508 ₪ והיא כוללת את כל הארוחות והתוכן המוצע במסגרת החבילה.

** חברי מועדון e-dan צוברים כסף בהזמנת חופשה, למימוש בכל זמן ובכל מלון של רשת מלונות דן.

רועי ענתבי שף מלון המלך דוד ירושלים צילום סיון פרג
צילום: סיון פרג

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here